Aktualności

Opublikowano: 2017-05-15
Zakończyliśmy prace nad systemem B2B dropshipping dla dystrybutora opon na rynki europejskie. Serwis obsługuje 20 krajow sprzedaży w 6 wersjach językowych ( opłaty, stawki VAT dopasowane są do ...
Opublikowano: 2017-03-15
Dla apteki Galmed zaprojekowaliśmy rozbudowany sklep online z ciekawymi integracjami, dużą ilością produktow i codziennymi aktualizacjami stanów magazynowych. Projekt dostępny jest tutaj Apteka...
Opublikowano: 2016-08-05
Dla naszego długoletniego Klienta, właściciela portalu Kuptravel.pl odświeżyliśmy szatę graficzną oraz unowocześniliśmy oprogramowanie. Jest ono oparte na systemie TravelCMS naszego autorstw...
Opublikowano: 2016-08-05
Do naszego systemu B2B dodaliśmy możliwość integracji z Amazonem. Jest to kolejna platforma aukcyjna, którą możemy zaproponować naszym Klientom....
Opublikowano: 2015-05-26
Zapraszamy do testowania systemu sprzedażowego Tires CMS - umożliwiamy dostęp do DEMO panela administracyjnego. Zakładanie kont testowych   Kliknij w obrazek aby powiekszyć ...

Demo sklepu

Zobacz przykładowe demo sklepu z naszym autorskim oprogramowaniem eShop. Zobacz sam!

Strony internetowe

PAPComputer.pl kreuje wizerunek firm w internecie, tworząc indywidualne i śmiałe rozwiązania. Praktyką naszej firmy jest nieszablonowe podejście do każdego zadania, wymaga tego zarówno nasza troska o dobro Klienta, jak również specyfika samej usługi.

W celu opracowania dobrego, funkcjonalnego serwisu internetowego konieczne staje się poznanie szczegółowych oczekiwań i potrzeb danego Klienta oraz funkcji docelowej jaką ma spełniać tworzone dzieło. Wspólnie z Klientem weryfikujemy wstępne założenia danego projektu i pomagamy w ich dostosowaniu do możliwości technicznych i finansowych.

Każda wykonana przez naszą firmę strona internetowa, bez względu czy jest to prosta wizytówka, rozbudowayn system CMS czy portal internetowy - jest projektowana według wskazówek i wymagań klienta. Zawsze jednak przy tworzeniu stron podpowiadamy najlepsze i najbardziej optymalne rozwiązania.


 

 

 • strony internetowe z systemam eCMS do zarządzania treścią;
 • rozbudowane portale i wyspecjalizowane aplikacje
 • portale dla biur podróży ( Travel CMS )
 • serwisy dla biur nieruchomości ( Estate CMS )
 • dla dealerów samochodowych ( Auto CMS )
 • systemy ogłoszeniowe i sprzedażowe ( Zakupy grupowe )
 • oraz wiele innych dostosowanych do indywidualnych wymagań naszych Klientów.Projektowanie stron - etapy


Zaprojektowanie strony internetowej trwa zazwyczaj ok 2-6 tygodni i składa się z następujących etapów:Chcemy dobrze rozpoznać potrzeby Klienta zarówno wtedy, kiedy nie ma on konkretnej wizji przyszłego projektu jak i wtedy, kiedy oczekuje od nas technologicznego rozwiązania, potrzebnego do wdrożenia jego własnego pomysłu. W konsultacjach z Klientem ważne jest określenie grupy docelowej, dla której przeznaczona jest strona. Internetowy sklep z artykułami dla dzieci będzie miał inną budowę niż serwis firmy developerskiej.

Określenie grupy docelowej jest więc bardzo pomocne przy projektowaniu struktury menu i profilu graficznego strony. Równie ważne jest wybranie nazwy (domeny) dla przyszłego serwisu klienta, dobrze charakteryzującej profil działalności i łatwej do zapamiętania.
Po zapoznaniu się z oczekiwaniami Klienta oraz określeniu grupy docelowej przedstawiamy projekt graficzny strony. Obejmuje on układ treści, ilość, wygląd i rodzaj statycznych lub animowanych elementów graficznych, strukturę opcji menu, itd. Klient ma możliwość stałego podglądu kolejnych etapów prac i zgłaszania swoich uwag.
Jeśli projekt graficzny zostanie zaakceptowany, przystępujemy do jego realizacji dając możliwość aprobowania kolejnych etapów tworzenia serwisu. Następnie do strony wprowadzana jest przykładowa treść, aby umożliwić uruchomienie serwisu w wersji demonstracyjnej. Klient na podstawie wersji demo akceptuje schemat funkcjonowania strony i układ treści lub też wyraża życzenie ich zmodyfikowania.
W ramach kompleksowej obsługi PAPComputer.pl wyznacza specjalistę do stałego kontaktu z Klientem i konsultowania wszelkich wątpliwości.
W przypadku stron internetowych posiadających system zarządzania treścią (CMS), Klient ma możliwość samodzielnej modyfikacji strony, tak więc po oddaniu gotowego serwisu przeprowadzamy bezpłatne szkolenie z obsługi systemu. Po zakończeniu prac służymy także stałą pomocą w razie jakichkolwiek problemów.

Tak powstałą stronę możecie Państwo umieścić na naszym serwerze ( oferta hostingowa ).


 

Dodatkowo proponujemy również usługę uzupełniania treści strony/sklepu o materiały podesłane przez naszych Klientów - wprowadzanie danych, przenoszenie danych ze starych stron, Copywriting.
Nawet najlepiej wyglądająca strona czy sklep internetowy z bogatą grafiką i treścią na nic się zda, jeżeli odbiorcy nie będa wiedzieć o jej istnieniu. Proponujemy Państwu szereg rozwiązań marketingowych związanych z promocją witryny w internecie. 

 

 • Mass mailing
 • Optymalizacja
 • Pozycjonowanie
 • Social Marketing
 • Kampanie Google AdWords


PAPComputer - projektowanie stron internetowych

Przewiń do góry

Copyright 2018  © PAP Computer. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved. Polityka prywatności

PapComputer.pl

Nasza strona korzysta z ciasteczek. Korzystając z naszej witryny wyrażasz zgodę na zapisywanie ich zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Zamknij okno

Polityka prywatnosci